Hakkımızda

Ulunay Makina'yı yakından tanımaya ne dersiniz?

Hakkımızda

Ulunay Makina'yı yakından tanımaya ne dersiniz?

Hakkımızda
25 Temmuz 2019 - 22:37

Makina Sanayi pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan Ulunay Makina, 2016 yılında, İzmir Bornova'da faaliyete geçti.

Tel Erezyon sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan Ulunay Makina, faaliyetlerine öncelikle Tel Erezyon Kesim, hizmetleri yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla Makina yatırımı ile sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Günümüz fabrikaları için önemli olan yedek parça ihtiyacı konusunda, şirketimizin kusursuz hizmet anlayışı ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların yedek parça ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daima gelişip, sektöre en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş firmamız, güçlü makina parkuru ile sektörün en önemli ihtiyaçlarını sağlamaktadır.Ulunay Makina olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fason Tel Erezyon Kesimi
Fason Tel Erezyon Kesimi
Tekstil Sektörü
Tekstil Sektörü